Kinnisvara

ID: 3042213
Tehing Müüa maatükk
Krundi pind38400 m²
Hind alates 75 000 EUR
EUR/m²: 1.95 EUR/m²79402:001:0152

Info

 Tartumaa, Tartu vald, Kukulinna, Väljamäe, krunt 3,8 ha, Saadjärv 1,5 km, teed heas seisukorras

Lisainfo

 Müügile on saabunud ainulaadne elamukinnistu Tartust vaid 18 km kaugusel. Tegemist vana talukohaga, kus asuvad vana maakelder, silikaattellistest majakene, kuhu ei ole võimalik koheselt elama asuda ning maakivimüürid endisest hoonest.

Elektriliitumine ampritasuga. Võimalik on liituda ka gaasitrassiga.

Kinnistu asukoht on suurepärane vaikust ja rahu armastavale perele, kel soov luua oma kodu linnast välja ja samas nii lähedale, muinasjutulisse paika.

Kinnistult avanevad lummavalt maalilised vaated ümberkaudsetele Vooremaa kõrgendikele. Oma koduõuest saate nautida kitseperede toimetamisi ning kinnistul asuvate põlispuude otsast kostub kaunist linnulaulu või toimetussaginat peaaegu et aastaringselt.

Võimalik on kaevata tiik, ehitada saun, maja ja kõrvalhooned, kõike mida hing iganes ihaleb.
Kinnistu on piisavalt suur, et paigaldada maaküte.

Kinnistu alumisest servast jookseb läbi oja, mis suubub 1,5 km kaugusel asetsevasse Saadjärve. Saadjärve on üks omapärasemaid ja huvitavamaid Eesti järvi ning suurim järv Vooremaal. Järv on 6 km pikk ja kuni 1,8 km lai, tema pindala on 707,6 ha ning suurim sügavus 25 m.

Tartust vaid 18 km kaugusel ja samas otsekui paradiisi südames asetsev elukeskkond.
Kõik vajalik alates lasteaedadest, koolidest, poodidest, arstikeskusest jne leidub paari kilomeetri raadiuses Lähtel ja Äksis.

Lähtel on olemas erineva pikkusega terviserajad, mida saab kasutada nii suusatamiseks, jooksmiseks, kepikõnniks kui jalgrattaga sõitmiseks. 2,5 km ring on ka valgustatud. Raja juures paikneb ka vaatetorn.

See koht on Sulle, tule, vaata ja armu!

Lähedale jääb klassitsistlikus stiilis Saadjärve mõisahoone, vana park ja rahvamuistenditest tuntud kaks rändrahnu – Kalevipoja lingukivid.
Lähikonnas asub ka Tartu Kalevi Jahtklubi, Jääaja Keskus ning Pärna ratsatalu.

NB! Soovi korral on võimalik kinnistut jagada väiksemateks kruntideks.

Helista ja küsi lisa!

Aitan Teid kinnisvara müümisel, ostmisel ja üürile andmisel. Tasuta konsultatsioon Teie kinnisvara õige turuväärtuse määramiseks. Kinnisvaraobjekti reklaam erinevates interneti portaalides ja lehtedes.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Rohkem infot meie kodulehel www.ader.ee

veiko@ader.ee

Kontakt:

 Veiko Tamm, +3725138494